KONST / Litografier / Färglitografi 9177354
nr 917 7354
Färglitografi
Osignerad, motivet: 20x20
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 20:34:02
100 kr
150 kr
200 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr